تسهیلات و تخفبفات ویژه سمعک

تسهیلات و تخفبفات ویژه سمعک

تسهیلات و تخفیفات ویژه سمعک:

با خرید سمعک از کلینیک ماندگار، علاوه بر دریافت تخفیفات نقدی از تسهیلات ویژه‌ای چون باتری رایگان، تنظیمات رایگان و ارزیابی و معاینه شنوایی دوره‌ای رایگان نیز بهره‌مند می‌شوید.

در مرکز تخصصی ارزيابي شنوايي، تعادل و سمعك ماندگار، تسهیلات ویژه­ای به متقاضیان محترمی که از این کلینیک سمعک تهیه می­کنند ارائه می­شود:

 • ارزیابی شنوایی رایگان
 • مشاوره رایگان سمعک
 • باتری رایگان سمعک
 • خرید اقساطی سمعک
 • آزمایشات شنوایی دوره­ای رایگان
 • امکان استفاده از بیمه سمعک
 • ارائه گارانتی بین المللی سمعک
 • تنظیمات دوره­ای و رایگان سمعک
 • ویزیت در منزل
 • تحویل سریع سمعک
 • هفت روز مهلت تست سمعک

ارزیابی شنوایی رایگان:

علی رغم وجود آزمون­های آنلاین خود ارزیابی شنوایی رایگان در سایت ماندگار، قبل از تهیه سمعک و ارائه مشاوره به بیماران محترم، ارزیابی و معاینه شنوایی ایشان، توسط متخصصین ما و به صورت کاملاً رایگان انجام می‌شود. کسب اطلاعات کامل درباره گوش و کم شنوایی اولین گام در تجویز سمعک است. در مرکز تخصصی ارزيابي شنوايي، تعادل و سمعك ماندگار قبل از تجویز سمعک، معاینه گوش و ارزیابی شنوایی رایگان صورت می­گیرد.

مشاوره رایگان سمعک:

شما می‌توانید، جهت تهیه سمعک یا دریافت هر نوع خدمات درمانی دیگر از راهنمایی‌های رایگان متخصصین کلینیک ماندگار بهره‌مند شوید. مرکز تخصصی ارزيابي شنوايي، تعادل و سمعك ماندگار امکان دریافت پاسخگویی ۲۴ ساعته، پشتیبانی آنلاین ، نوبت­دهی آنلاین و مراجعه حضوری را جهت هموطنان عزیز فراهم ساخته است تا  ایشان به راحتی، به صورت کاملاً رایگان و بدون هیچ زحمتی جهت انجام پرسش و پاسخ و یا دریافت مشاوره تخصصی رایگان در زمینه­های شنوایی و سمعک اقدام نمایند، به عبارتی متخصصین شنوایی ما در تمامی لحظات زندگی در کنار شما عزیزان هستند.

باتری رایگان سمعک:

در کلینیک ماندگار، به بیماران عزیزی که سمعک خود را از این مرکز تهیه می­کنند و با توجه به نوع سمعک، از 6 ماه تا یک سال، باتری به صورت کاملاً رایگان تعلق می­گیرد.

خرید اقساطی سمعک:

کلینیک ماندگار، با توجه به شرایط مالی بیماران محترم و رفاه ایشان، امکان پرداخت تعرفه یا هزینه خرید سمعک را به صورت اقساط بدون بهره نیز فراهم ساخته است. در شرایط فروش اقساطی، درصدی (معمولاً 50%) از بهای تمام شده سمعک به صورت نقد دریافت می­گردد و مابقی آن به صورت یک یا چند فقره چک یا طی اقساط یک تا 10 ماهه و بدون لحاظ شدن بهره یا سود محاسبه می­گردد.

آزمایشات شنوایی دوره­ای رایگان:

ارزیابی شنوایی بیماران محترمی که سمعک مورد نیاز خود را از مرکز تخصصی ارزيابي شنوايي، تعادل و سمعك ماندگار تهیه می­نمایند هر 6 ماه یکبار و به صورت کاملاً رایگان انجام می­گردد.

امکان استفاده از بیمه سمعک:

بیماران محترم می‌توانند با ارائه فاکتور رسمی و سایر مدارک تکمیلی بابت تهیه سمعک از کلینیک ماندگار، از بیمه­های پایه و تکمیلی مرتبط استفاده نموده و قسمتی از هزینه خرید سمعک را جبران نمایند. شرکت‌های مختلف بیمه، کمک هزینه‌های متفاوتی را جهت خرید سمعک به بیماران محترم پرداخت می‌نمایند که جزئیات آن در قسمت تعرفه بیمه برای خرید سمعک سایت ماندگار قابل مشاهده است. سمعک­های ارائه شده در کلینیک ماندگار، به همراه فاکتور معتبر می­باشد و این مرکز با کلیه بیمه­های طرف قرارداد بیمار، جهت دریافت کمک هزینه سمعک، قرارداد دارد تا بیماران بتوانند بخشی از هزینه سمعک خود را از بیمه جبران نمایند.

ارائه گارانتی بین المللی سمعک:

سمعک یک کالای دیجیتالی پزشکی حساس می‌باشد، لذا نوع گارانتی سمعک و توانایی تامین کننده آن جهت ارائه خدمات پس از فروش حرفه‌ای بسیار با اهمیت است. مرکز تخصصی ارزيابي شنوايي، تعادل و سمعك ماندگار با دقت نظر و وسواسی مسئولانه، برندهای بین المللی از سمعک را لایق خدمت رسانی به بیماران محترم مراجعه کننده به این کلینیک می­داند که سمعک­های ساخت ایشان دارای گارانتی، وارانتی، خدمات پس از فروش و استانداردهای بین المللی باشند.

تنظیمات دوره­ای و رایگان سمعک:

در کلینیک ماندگار، خرید سمعک، آغازگر یک تعهد مداوم و ماندگار است. در مرکز تخصصی ارزيابي شنوايي، تعادل و سمعك ماندگار، تعمیر و تنظیم انواع سمعک پشت گوشی و داخل گوشی توسط متخصصین ادیولوژی در اسرع وقت صورت می‌پذیرد. در صورت تهیه سمعک از کلینیک ماندگار، متخصصین ما همواره در کنار شما خواهند بود و با ارائه سرویس­های دوره­ای کاملاً رایگان سمعک در طول مدت گارانتی آن از خرید شما پشتیبانی می­نمایند.

ویزیت در منزل:

جهت رفاه بیماران محترمی که امکان حضور در محل مرکز تخصصی ارزيابي شنوايي، تعادل و سمعك ماندگار را ندارند، ویزیت در منزل توسط متخصصین ما و با استفاده از دستگاه‌های پورتابل و پیشرفته انجام می‌شود.

تحویل سریع سمعک:

پس از قالب‌گیری از گوش بیماران محترم، سمعک در اسرع وقت و طبق استاندارد به ایشان تحویل داده می‌شود. لازم به توضیح است، مرکز تخصصی ارزيابي شنوايي، تعادل و سمعك ماندگار در خدمت تحویل سریع سمعک، کیفیت را فدای سرعت نخواهد کرد و خود را ملزم به رعایت استانداردهای کیفی به همراه تحویل سریع سمعک می‌داند.

هفت روز مهلت تست سمعک:

جهت جلب رضایت بیماران محترم و پاسخگویی به تمامی سوالات ایشان در زمینه استفاده از سمعک، کلیه سمعک‌ها در مرکز تخصصی ارزيابي شنوايي، تعادل و سمعك ماندگار دارای هفت روز مهلت تست می‌باشند. بهتر است خودتان عملکرد سمعک را امتحان کنید و نسبت به عدم استفاده یا استفاده از آن تصمیم گیری نمائید و براساس برخی فرضیات و نگرش­های غلط، نعمت شنوایی بهتر را از خود محروم نکنید.

جهت اخذ نوبت غربالگری رایگان، با ما تماس بگيريد و يا از بخش نوبت دهي آنلاين سايت استفاده نمائید.