کلینیک شنوایی سنجی سمعک ماندگار

کلینیک شنوایی سنجی سمعک ماندگار

کلینیک شنوایی سنجی سمعک ماندگار واقع در شرق تهران و خیابان پیروزی مجهز به پیشرفته‌ترین دستگاه‌های ارزیابی شنوایی نوزادان، ارزیابی شنوایی کودکان و همچنین ارزیابی شنوایی بزرگسالان می‌باشد. هدف این کلینیک، ارائه به روزترین سمعک‌ها و انجام کامل‌ترین تست‌های شنوایی بزرگسالان و نوزادان با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت در می‌باشد.

خدمات کلینیک شنوایی سنجی سمعک ماندگار

تست‌های شنوایی سنجی و خدماتی که در کلینیک تخصصی سمعک ماندگار انجام می‌شود شامل موارد زیر می‌باشد:

 • ادیومتری: ارزیابی شنوایی
 • تمپانومتری: بررسی عفونت گوش
 • غربالگری شنوایی نوزادان به روش OAE
 • ارزیابی عصب گوش به روش ABR
 • تست ارزیابی سرگیجه به روش ECOGH
 • تست ارزیابی سرگیجه به روش VEMP
 • ارزیابی وزوز گوش
 • ارائه دهنده انواع قالب ضد صوت قالب ضد آب
 • ارائه دهنده انواع باطری سمعک
 • تنظیم سمعک توسط کامپیوتر
 • تعمیرات سمعک
 • تعویض سمعک قدیمی با نو
 • تخفیف ویژه سمعک جهت فرهنگیان، بازنشستگان و افراد داری کارت حکمت و کارت منزلت
 • ویزیت در منزل و تجویز سمعک در منزل جهت رفاه حال سالمندان

 

سوابق مدیران مرکز

مرکز تخصصی تجویز سمعک و ارزیابی شنوایی ماندگار زیر نظر متخصصین گوش و حلق و بینی و شنوایی شناسی می‌باشد. تجهیزات کلینیک از جدیدترین و معتبرترین دستگاه‌های مطرح دنیا جهت ارزیابی شنوایی بزرگسالان و نوزادان می‌باشد، از این رو دقت دستگاه‌های معاینه در این کلینیک بسیار بالا بود و نتایج آزمایشات بیماران با دقت بالا و حداقل ضریب خطا به ایشان ارائه خواهد شد.

مدیریت این مرکز با خانم محیا شریفی نیک فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی تهران در رشته شنوایی شناسی می‌باشد. ایشان بیش از 10 سال سابقه کار بالینی در زمینه تجویز سمعک بزرگسالان و کودکان، ارزیابی تخصصی تست‌های الکتروفیزیولوژیک مخصوص کودکان شامل آزمون ABR, OAE و بررسی بیماران سرگیجه دارند. از دیگر سوابق خانم محیا شریفی نیک می‌توان به تدریس در دانشگاه علوم پزشکی تهران، سابقه چاپ مقالات در مجلات معتبر علمی، مجری طرح‌های تحقیقاتی در دانشگاه علوم پزشکی تهران، سخنران در کنگره‌های بین المللی شنوایی و گوش و حلق بینی می‌توان اشاره کرد.

مسئولیت بخش گوش و حلق بینی در این کلینیک نیز با دکتر فرزانه برزگر متخصص گوش و حلق بینی و دارای بورد تخصصی گوش و حلق بینی و جراحی سر و گردن می‌باشد. خدماتی که در بخش گوش و حلق بینی انجام می‌شود شامل درمان عفونت‌ها و بیماری‌های گوش، شست و شو گوش به طور تخصصی توسط دستگاه ساکشن، درمان سینوزیت و بیماری‌های حلق حنجره، درمان گرفتگی صدا، درمان سرگیجه و وزوز گوش می‌باشد.

چرا کلینیک سمعک ماندگار

کلینیک ارزیابی شنوایی و تجویز سمعک ماندگار واقع در شرق تهران می‌باشد. این کلینیک در محدوده نیروهوایی و خیابان پیروزی واقع شده است که دسترسی راحت به متروی پیروزی و اتوبان امام علی دارد.

این مرکز تجویز سمعک ارائه دهنده پیشرفته‌ترین سمعک‌های روز دنیا توسط متخصصین می‌باشد. تکنولوژی سمعک‌هایی که در کلینیک سمعک ماندگار تجویز می‌شوند شامل سمعک هوشمند، سمعک هوشمند وایرلس، سمعک شارژی و سمعک دیجیتال می‌باشد.

سمعک‌های ارائه شده در کلینیک تخصصی تجویز سمعک ماندگار با توجه به میزان شنوایی و نیاز بیماران شامل، سمعک داخل گوشی، سمعک پشت گوشی، سمعک پشت گوشی ظریف یا سمعک RIC، سمعک پشت گوشی پاور، سمعک پشت گوشی سوپرپاور و سمعک IIC و سمعک CIC می‌باشد.

برند سمعک‌های تجویز شده در کلینیک سمعک ماندگار شامل سمعک اتیکن، سمعک یونیترون، سمعک زیمنس، سمعک فوناک، سمعک برنافن، سمعک اینترتون، سمعک ویدکس، سمعک رکستون، سمعک A&M و سمعک ریساند با گارانتی بین المللی سمعک می‌باشد.

قیمت سمعک‌هایی که در مرکز تخصصی تجویز سمعک ماندگار تجویز می‌شود از محدوده 3 میلیون تومان که جز سمعک‌های اقتصادی می‌باشد تا حداکثر قیمت 14 میلیون که جز سمعک‌های لوکس است طبقه‌بندی می‌شود. برای اطلاع از قیمت‌های روز می‌توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید. قیمت متفاوت سمعک‌ها به تکنولوژی‌های متفات آنها مثل سمعک هوشمند، سمعک هوشمند وایرلس، سمعک دیجیتال و سمعک شارژی بستگی دارد.

در مرکز تخصصی تجویز سمعک ماندگار فاکتور سمعک معتبر به بیماران ارائه می‌شود تا بتوانند از تعرفه بیمه خود برای کمک هزینه خرید سمعک استفاده کنند. برای مشاهده تعرفه بیمه خرید سمعک به بخش  تعرفه بیمه مراجعه کنین یا اینجا کلیک کنید.

کلیه سمعک‌ها در کلینیک سمعک ماندگار با مشاوره تخصصی توسط شنوایی شناس با توجه به نوع کم شنوایی و میزان کم شنوایی برای بیمار تجویز می‌شود.