هفت روز مهلت تست سمعک

هفت روز مهلت تست سمعک

هفت روز مهلت تست سمعک:

جهت جلب رضایت بیماران محترم و پاسخگویی به تمامی سوالات ایشان در زمینه استفاده از سمعک، کلیه سمعک‌ها در مرکز تخصصی ارزيابي شنوايي، تعادل و سمعك ماندگار دارای هفت روز مهلت تست سمعک می‌ باشند.

وجود سوالات و شبهات زیاد در خرید سمعک می­تواند بنا به دلایل زیر ­باشد:

 • مصرف سمعک برخلاف بسیاری از کالاهای پزشکی و الکترونیکی در جامعه ما رایج نشده است و این برخلاف فرهنگ حاکم بر بسیاری از جوامع پیشرفته است.
 • کم شنوایی هر شخص، ضمن پیچیدگی ­ها، راه حل منحصر به فرد خود را دارد و نیازمند تجویز تخصصی سمعک و تنظیمات متناسب با شنوایی متقاضی توسط شنوایی شناس است.
 • سمعک باید از مراکز تخصصی و تحت نظر متخصص شنوایی خریداری شود و نحوه تهیه آن با بسیاری از کالاهای دیگر متفاوت است.
 • برندها، مدل­ ها و تکنولوژی­ های سمعک بسیار متنوع است.
 • نیازهای شخصی و سبک زندگی افراد نیازمند به سمعک بسیار متفاوت است.
 • قالب گوش هر انسانی منحصر به فرد است و قالب سمعک باید شخصی سازی شود.
 • پیش فرض­های افراد که براساس نام برندهای سمعک، مشورت با دیگران و مطالعه اینترنتی صورت می­گیرد بسیار متفاوت و اکثراً غیرقابل تغییر است.
 • مانند بسیاری از بازارهای مالی، حضور افراد سودجو در این بازار، تبلیغات گسترده آن­ها و حتی فروش کالاهای تقلبی سبب از بین رفتن اعتماد برخی مصرف کنندگان شده است. لذا سمعک باید از یک مرکز معتبر و زیر نظر شنوایی شناس متخصص تهیه شود.
 • هزینه ­های مرتبط با خدمات قبل و بعد از فروش سمعک بسیار زیاد است، لذا برخی تامین کنندگان نامعتبر، از ارائه آن­ها خودداری می ­کنند که سبب بروز مشکلات فراوانی جهت مددجو در طول زمان مصرف از سمعک می ­شود.
 • عدم توجه بیمار به این موضوع که سمعک هیچگاه صد در صد مانند گوش که آفریده الهی است عملکرد نخواهد داشت و مطمئناً در مدل­ های مختلف دارای عملکردهای مختلف و نزدیک به گوش می­ باشد. سن افراد نیز بسیار در این امر تاثیرگذار است. لذا سمعک تنها یک وسیله کمک شنوایی است.
 • سمعک یک وسیله الکترونیکی حساس است و مانند تمامی وسایل نیازمند مراقبت و سرویس دوره­ای است و دارای یک طول عمر مشخص می ­باشد. شما با تهیه سمعک از کلینیک ماندگار امکان هفت روز مهلت تست سمعک را دارید.
 • برخی از مددجویان، از دوستان، آشنایان و اقوام خود می­ شنوند که سمعک ­ها، صداهای محیطی و حاشیه­ ای را بیش از حد تقویت می ­کنند، صدای اضافی، خش خش و سوت دارند و متاسفانه براساس همین شنیده­ ها، خود را از شنیدن مطلوب ­تر محروم می­ سازند.
 • سمعک یک کالای پزشکی است که براساس نیازهای هر مددجو شخصی سازی می ­شود، پس تجربه کاری، مهارت، تعهد پزشکی و اخلاقی، دانش و اعتبار شخص تجویز کننده، در عملکرد سمعک بسیار تاثیرگذار است.
 • عدم اجرای صحیح و دقیق هر یک از مراحل فرآیند تجویز سمعک مانند: ارزیابی شنوایی، مشاوره، انتخاب، قالب­گیری و تنظیمات که نیازمند همکاری مسئولانه مددجو نیز است، سبب عملکرد نادرست سمعک و بروز ناراحتی در استفاده از آن می ­شود و بالعکس اجرای صحیح و دقیق فرآیند تجویز سمعک، سبب ورود مددجو به دنیای صداهای واقعی و لذتبخش و تحول در زندگی ایشان می­ شود.
 • تعمیم کیفیت بد یک برند به سایر برندها و عدم استفاده از سمعک نیز فرهنگ نامناسب رایج در بین مددجوهاست.
 • دید و نگرش نامناسب نسبت به افراد دارای سمعک که در گذشته در جامعه رایج بوده است و متاسفانه استفاده از این کالا مانند سایر کالاهای پزشکی مانند عینک بدون حواشی نبوده است، هر چند به مرور زمان این فرهنگ در حال از بین رفتن است.
 • به دلیل نگرش نامناسب مصرف کننده، حس خجالت کاذب در ایشان به دلیل استفاده از سمعک برخلاف سایر کالاهای پزشکی مانند عینک دیده شده است.
 • زمانی که برای اولین بار از سمعک استفاده می­ کنید باید صبور باشید، زیرا مغز و گوش شما نیاز به زمان دارند تا به شنیدن صداهایی که مدت­ ها نشنیده بودید عادت کنند.
 • سمعک مانند دندان مصنوعی، عینک و عصا یک جسم خارجی است و جزء اعضا بدن نمی ­باشد، لذا مدت زمانی طول می­ کشد تا به وجود آن در گوش خود عادت کنید. بعد از عادت به سمعک می­توانید از آن در تمامی محیط ­ها استفاده کنید.

مرکز تخصصی ارزيابي شنوايي، تعادل و سمعك ماندگار، جهت تغییر نگرش، حل تمامی مشکلات فوق الذکر، آسایش و رفاه، پاسخگویی به تمامی سوالات و رفع تمامی نگرانی­ های مددجویان، امکان خدمت هفت روز مهلت تست سمعک را فراهم ساخته است. بهتر است خودتان عملکرد سمعک را امتحان کنید و نسبت به عدم استفاده یا استفاده از آن تصمیم گیری نمائید و براساس برخی فرضیات و نگرش ­های غلط، نعمت شنوایی بهتر را از خود محروم نکنید.

سمعک باید در محیط واقعی و در زندگی مصرف کننده و با توجه به سبک و شیوه زندگی ایشان در هفت روز مهلت تست سمعک تست شود. شما باید سمعک را در محیط کارتان، محیط منزلتان، در هنگام تماشای تلویزیون و … در هفت روز مهلت تست سمعک تست کنید و جهت رفع مشکلات احتمالی آن مراجعه کنید، زیرا تست در محیط کلینیک و آزمایشگاهی با هفت روز مهلت تست سمعک در محیط زندگی شما بسیار متفاوت است. ما با ارائه خدمت هفت روز مهلت تست سمعک، شما را حمایت می­کنیم که بهترین انتخاب را داشته باشید تا به واسطه آن بهترین شنوایی ممکن برای شما اتفاق بیافتد.

ما بر این اعتقادیم که فروش سمعک، آغاز تعهد و خدمت ماست، لذا در طول هفت روز مهلت تست و طول دوران استفاده از سمعک با ارائه خدمات پس از فروش ویژه در کنارتان خواهیم بود و همواره عملکرد سمعک را با کمک شما بررسی خواهیم نمود تا از مطلوبیت سمعک برای شما مطمئن شویم.

مرکز تخصصی ارزيابي شنوايي، تعادل و سمعك ماندگار امکان دریافت پاسخگویی ۲۴ ساعته، پشتیبانی آنلاین ، نوبت­دهی آنلاین و مراجعه حضوری را جهت هموطنان عزیز فراهم ساخته است تا  ایشان به راحتی، به صورت کاملاً رایگان و بدون هیچ زحمتی جهت انجام پرسش و پاسخ و یا دریافت مشاوره تخصصی رایگان در زمینه ­های شنوایی و سمعک اقدام نمایند، به عبارتی متخصصین شنوایی ما در تمامی لحظات زندگی در کنار شما عزیزان هستند.