مشاوره رایگان سمعک

مشاوره رایگان سمعک

مشاوره رایگان سمعک:

فروش سمعک یک مقوله حساس، تخصصی، مرتبط با سلامتی متقاضیان و شامل چندین مرحله است. خرید سمعک با خرید یک کالای دیجیتالی متفاوت است و حتماً باید تجویز آن پس از ارزیابی شنوایی و توسط متخصصین امر انجام شود. شما می‌توانید، جهت تهیه سمعک یا دریافت هر نوع خدمات درمانی دیگر از راهنمایی‌های رایگان متخصصین کلینیک ماندگار بهره‌مند شوید.

ارائه مشاوره سمعک، یک امر کاملاً تخصصی و علمی است. متخصص شنوایی شناس با استفاده از تجربیات پزشکی و دانش آکادمیک خود در زمینه ­های سلامتی، پزشکی، شنوایی، صوت و … و همچنین با در نظر گرفتن سایر عوامل موثر در تجویز سمعک مانند: نوع کم­شنوایی، میزان کم­شنوایی، مجرای گوش، نیاز، سلیقه، سبک زندگی و بودجه بیمار نسبت به مشخص نمودن برند سمعک، تکنولوژی، نوع، قدرت و سایز سمعک با دلسوزی و تعهدی مسئولانه (پزشکانه) و به دور از هرگونه تعصب اقدام می­نماید.

در تمامی مدت فرآیند مشاوره و تجویز سمعک، متخصص شنوایی شناس با استفاده از علم روانشناسی، زیبایی شناختی و دانش عمیق در تفاوت­های مدل­های مختلف برندهای سمعک، تجربیات سایر بیماران در استفاده از سمعک­های مختلف، خدمات پس از فروش و شرایط فعلی تامین کنندگان بین المللی سمعک در کشور هدایت و مشاوره به بیمار را ادامه می­دهد، لذا نوع همکاری و نظرات بیمار در کیفیت مشاوره بسیار تاثیرگذار است و همچنین در صورت نیاز بیمار به درمان دارویی یا جراحی (طبق نتایج آزمون­ها)، ارجاع ایشان به متخصص گوش، حلق و بینی انجام می­شود.

مرکز تخصصی ارزيابي شنوايي، تعادل و سمعك ماندگار امکان دریافت پاسخگویی ۲۴ ساعته، پشتیبانی آنلاین ، نوبت­دهی آنلاین و مراجعه حضوری را جهت هموطنان عزیز فراهم ساخته است تا  ایشان به راحتی، به صورت کاملاً رایگان و بدون هیچ زحمتی جهت انجام پرسش و پاسخ و یا دریافت مشاوره رایگان سمعک به صورت تخصصی اقدام نمایند، به عبارتی متخصصین شنوایی ما در تمامی لحظات زندگی در کنار شما عزیزان هستند.