تحویل سریع سمعک

تحویل سریع سمعک

تحویل سریع سمعک:

پس از قالب‌گیری از گوش بیماران محترم، سمعک در اسرع وقت و طبق استاندارد به ایشان تحویل داده می‌شود. لازم به توضیح است، مرکز تخصصی ارزيابي شنوايي، تعادل و سمعك ماندگار کیفیت را فدای سرعت نخواهد کرد و خود را ملزم به رعایت استانداردهای کیفی به همراه تحویل سریع سمعک می‌داند.

بعد از ارزیابی شنوایی، مشاوره و قالب گیری از گوش بیمار صورت می­گیرد. غالباً ۴۸ ساعت پس از قالب گیری، سمعک آماده تحویل است. این ۴۸ ساعت، کاری می­ باشد و شامل تعطیلات رسمی، پنجشنبه و جمعه نمی ­شود. هماهنگی این موضوع و نحوه تحویل سمعک به متقاضی، توسط مسئولین کلینیک ماندگار مدیریت می­ شود و نیازی به نگرانی و پیگیری­ های متقاضی نمی ­باشد. در صورت بروز هرگونه شرایط غیر عادی در تحویل سمعک، موضوع با متقاضی سمعک هماهنگ خواهد شد.

مرکز تخصصی ارزيابي شنوايي، تعادل و سمعك ماندگار امکان دریافت پاسخگویی ۲۴ ساعته، پشتیبانی آنلاین ، نوبت­دهی آنلاین و مراجعه حضوری را جهت هموطنان عزیز فراهم ساخته است تا  ایشان به راحتی، به صورت کاملاً رایگان و بدون هیچ زحمتی جهت انجام پرسش و پاسخ و یا دریافت مشاوره تخصصی رایگان در زمینه­ های شنوایی و سمعک اقدام نمایند، به عبارتی متخصصین شنوایی ما در تمامی لحظات زندگی در کنار شما عزیزان هستند.