ارزیابی شنوایی رایگان

ارزیابی شنوایی رایگان

ارزیابی شنوایی رایگان:

علی رغم وجود آزمون­های آنلاین خود ارزیابی شنوایی رایگان در سایت ماندگار، قبل از تهیه سمعک و ارائه مشاوره به بیماران محترم، ارزیابی و معاینه شنوایی ایشان، توسط متخصصین ما و به صورت کاملاً رایگان انجام می‌شود.

کسب اطلاعات کامل درباره گوش و کم شنوایی اولین گام در تجویز سمعک است. در مرکز تخصصی ارزيابي شنوايي، تعادل و سمعك ماندگار قبل از تجویز سمعک، معاینه گوش و ارزیابی شنوایی رایگان صورت می­گیرد. همچنین در این مرکز، غربالگری شنوایی رایگان جهت تمامی بیماران متقاضی انجام می­شود که به شرح ذیل است:

بیماران با وقت قبلی (نوبت­دهی آنلاین و تلفنی) جهت انجام غربالگری به کلینیک مراجعه می­نمایند و غربالگری از سیستم شنوایی آنها انجام می­پذیرد. نتیجه به صورت گذر از آزمایش (Pass) یا ارجاع (Refer) به بیمار گزارش می­شود.

در صورتی که نتیجه بیمار در آزمون غربالگری، “گذر” باشد، آزمون­های دوره­ای به وی توصیه می­شود که هر شش ماه یکبار باید انجام شود. در صورتی که نتیجه بیمار ارجاع باشد، در صورت تمایل بیمار، آزمون­های تخصصی از وی انجام می­شود، اگر فرد دچار کم شنوایی باشد و بعد از انجام آزمایش و مشخص شدن مقدار کم شنوایی اقدام به دریافت سمعک از کلینیک ماندگار نماید، تست­های تخصصی وی به صورت رایگان برای وی انجام می­شود و در صورت عدم دریافت سمعک، فقط هزینه آزمون­های تخصصی از وی گرفته می­شود و هزینه­ای بابت غربالگری از وی گرفته نمی­شود.

بیمارانی که سمعک خود را از مرکز تخصصی ارزيابي شنوايي، تعادل و سمعك ماندگار تهیه نمایند، می­توانند سالی یکبار ارزیابی شنوایی به صورت رایگان در این مرکز انجام دهند.

جهت اخذ نوبت غربالگری رایگان، با ما تماس بگيريد و يا از بخش نوبت دهي آنلاين سايت استفاده نمائید.